RN731JTTD1841F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1841F50
JLCPCB Part #
C4325045
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS