RN731JTTD1840F25
MFR.Part #
RN731JTTD1840F25
JLCPCB Part #
C4071080
Description
-55℃~+155℃ 184Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS