RN731JTTD1840D100
MFR.Part #
RN731JTTD1840D100
JLCPCB Part #
C3995829
Description
-55℃~+155℃ 184Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS