RN731JTTD1822B50
MFR.Part #
RN731JTTD1822B50
JLCPCB Part #
C6982362
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS