RN731JTTD1822B10
MFR.Part #
RN731JTTD1822B10
JLCPCB Part #
C4074518
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS