RN731JTTD1821D50
MFR.Part #
RN731JTTD1821D50
JLCPCB Part #
C3940260
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS