RN731JTTD1821A25
MFR.Part #
RN731JTTD1821A25
JLCPCB Part #
C4323294
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS