RN731JTTD1820B50
MFR.Part #
RN731JTTD1820B50
JLCPCB Part #
C3987737
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS