RN731JTTD1820B25
MFR.Part #
RN731JTTD1820B25
JLCPCB Part #
C4098997
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS