RN731JTTD1820B10
MFR.Part #
RN731JTTD1820B10
JLCPCB Part #
C4108277
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS