RN731JTTD1802F100
MFR.Part #
RN731JTTD1802F100
JLCPCB Part #
C4334088
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS