RN731JTTD1801C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1801C25
JLCPCB Part #
C4001712
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS