RN731JTTD1800C10
MFR.Part #
RN731JTTD1800C10
JLCPCB Part #
C3940288
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS