RN731JTTD17R6D100
MFR.Part #
RN731JTTD17R6D100
JLCPCB Part #
C4260053
Description
-55℃~+155℃ 17.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS