RN731JTTD1780F50
MFR.Part #
RN731JTTD1780F50
JLCPCB Part #
C4143899
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS