RN731JTTD1762F100
MFR.Part #
RN731JTTD1762F100
JLCPCB Part #
C3986996
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS