RN731JTTD1760F100
MFR.Part #
RN731JTTD1760F100
JLCPCB Part #
C4208416
Description
-55℃~+155℃ 176Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS