RN731JTTD1742F100
MFR.Part #
RN731JTTD1742F100
JLCPCB Part #
C3918700
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS