RN731JTTD1742C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1742C10
JLCPCB Part #
C4295334
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS