RN731JTTD1740F10
MFR.Part #
RN731JTTD1740F10
JLCPCB Part #
C4031312
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS