RN731JTTD1740D25
MFR.Part #
RN731JTTD1740D25
JLCPCB Part #
C3986327
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS