RN731JTTD1722A05
MFR.Part #
RN731JTTD1722A05
JLCPCB Part #
C4328744
Description
-55℃~+155℃ 17.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS