RN731JTTD1720D25
MFR.Part #
RN731JTTD1720D25
JLCPCB Part #
C4143542
Description
-55℃~+155℃ 172Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS