RN731JTTD16R9B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD16R9B25
JLCPCB Part #
C3966060
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS