RN731JTTD16R7D50
MFR.Part #
RN731JTTD16R7D50
JLCPCB Part #
C4274050
Description
-55℃~+155℃ 16.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS