RN731JTTD16R5B25
MFR.Part #
RN731JTTD16R5B25
JLCPCB Part #
C4087177
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS