RN731JTTD16R0D100
MFR.Part #
RN731JTTD16R0D100
JLCPCB Part #
C4087101
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS