RN731JTTD1692B50
MFR.Part #
RN731JTTD1692B50
JLCPCB Part #
C3964788
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS