RN731JTTD1690F100
MFR.Part #
RN731JTTD1690F100
JLCPCB Part #
C4011457
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS