RN731JTTD1673F25
MFR.Part #
RN731JTTD1673F25
JLCPCB Part #
C4180350
Description
-55℃~+155℃ 167kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS