RN731JTTD1672F100
MFR.Part #
RN731JTTD1672F100
JLCPCB Part #
C4085705
Description
-55℃~+155℃ 16.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS