RN731JTTD1671F100
MFR.Part #
RN731JTTD1671F100
JLCPCB Part #
C4267758
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS