RN731JTTD1671D50
MFR.Part #
RN731JTTD1671D50
JLCPCB Part #
C4323783
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS