RN731JTTD1670F50
MFR.Part #
RN731JTTD1670F50
JLCPCB Part #
C4317214
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS