RN731JTTD1651D25
MFR.Part #
RN731JTTD1651D25
JLCPCB Part #
C4149990
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS