RN731JTTD1622B10
MFR.Part #
RN731JTTD1622B10
JLCPCB Part #
C4060796
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS