RN731JTTD1621D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1621D10
JLCPCB Part #
C4314973
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS