RN731JTTD1603F50
MFR.Part #
RN731JTTD1603F50
JLCPCB Part #
C4143146
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS