RN731JTTD1601B25
MFR.Part #
RN731JTTD1601B25
JLCPCB Part #
C186398
Description
1.6kΩ 63mW 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS