RN731JTTD1600F25
MFR.Part #
RN731JTTD1600F25
JLCPCB Part #
C4287869
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS