RN731JTTD1600D25
MFR.Part #
RN731JTTD1600D25
JLCPCB Part #
C4167031
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS