RN731JTTD15R4C25
MFR.Part #
RN731JTTD15R4C25
JLCPCB Part #
C3919131
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS