RN731JTTD1582F50
MFR.Part #
RN731JTTD1582F50
JLCPCB Part #
C4317193
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS