RN731JTTD1582F25
MFR.Part #
RN731JTTD1582F25
JLCPCB Part #
C3979288
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS