RN731JTTD1582D10
MFR.Part #
RN731JTTD1582D10
JLCPCB Part #
C3955762
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS