RN731JTTD1562B50
MFR.Part #
RN731JTTD1562B50
JLCPCB Part #
C4317439
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS