RN731JTTD1561F25
MFR.Part #
RN731JTTD1561F25
JLCPCB Part #
C4288706
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS