RN731JTTD1560D10
MFR.Part #
RN731JTTD1560D10
JLCPCB Part #
C4355932
Description
-55℃~+155℃ 156Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS