RN731JTTD1560B25
MFR.Part #
RN731JTTD1560B25
JLCPCB Part #
C4001758
Description
-55℃~+155℃ 156Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS