RN731JTTD1542D25
MFR.Part #
RN731JTTD1542D25
JLCPCB Part #
C4199397
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS